Cabana Beija Flor, A Nest In Nature
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Sporttevékenységek Horgászat |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az Igreja Nossa Senhora Aparecida 4 km-re található 1 hálószobás Cabana Beija Flor, A Nest In Nature Tijucas hegyre néző terasszal büszkélkedik.
A Tijucas városi villa ablakai a kertre nyílnak. Az 1 fürdőszobás villa külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. Hajszárítót és fürdőlepedőket szintén a rendelkezésére bocsátanak.
A Tijucas városi ingatlan teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában elektromos vízforraló, hűtő és sütő is elérhető. A környéken számos tevékenységet, például halászatot kínálnak.
- Helyi látnivalók
- Igreja Nossa Senhora Aparecida4,2 km
- Repülőterek
- Ministro Victor Konder nemzetkozi repuloter65 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Borbélyüzlet
- Füstérzékelők
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
- Horgászat
Szolgáltatások
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabana Beija Flor, A Nest In Nature biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabana Beija Flor, A Nest In Nature Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Cabana Beija Flor, A Nest In Nature?
A Cabana Beija Flor, A Nest In Nature kapacitása 2 főig terjed. - ❓
A Cabana Beija Flor, A Nest In Nature konyhával berendezett?
A Cabana Beija Flor, A Nest In Nature felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a nyaraló ablakaiból?
A nyaraló kertre néző kilátással várja vendégeit.